Kas 27, 2019
59 Gösterim
0 0

Türkiye Eğitim Vakfı’ndan Yurt Dışı Bursu

Yazar

TEV-FIAT-TOFAŞ İtalya Bursu

TEV-FIAT-TOFAŞ Burs Fonundan, Makine, Endüstri, Elektrik, Elektronik, Otomotiv, Uçak ve İşletme Mühendisliği alanlarında yüksek lisans bursları verilecektir.  (TEV’e son dosya teslim tarihi 28 Şubat 2020)

Detaylı Açıklama ve Başvuru Formu için Tıklayınız.

TEV-DAAD Almanya Bursu:

TEV ile Alman Akademik Değişim servisi (DAAD)  Almanya’da; Mühendislik Bilimi (Tüm Mühendislikler), Temel ve Sosyal Bilimler, Bilgisayar Bilimi ve Matematik, Doğa Bilimi, Ziraat ve Orman, Çevre Bilimi, Bölgesel Planlama, Sanat ve Tasarım (Mimarlıkla ilgili alanlar), Tıp, Halk Sağlığı, Tıbbi Mühendislik, Ekonomi ve İşletme, Sosyal ve Kültürel Çalışmalar, Eğitim Bilimleri, Alman, İngiliz ve Amerikan Dili ve Edebiyatı, Psikoloji, İşbirliğini Geliştirme, Avrupa Birliği Çalışmaları, (Dili İngilizce veya Almancadır) Avrupa veya Uluslararası Hukuk (Hukuk öğrenimi görenler)alanlarında yüksek lisans öğrenimi için burs verecektir. İlgili dallarda öğrenim görenler başvurabilirler. Almanya’daki üniversiteler için https://www.daad.de/deutschland/de/  (TEV’e son dosya teslim tarihi 28 Şubat 2020)

Detaylı Açıklama ve Başvuru Formu için Tıklayınız.

TEV-Fransa Hükümeti Bursu:

TEV ile Fransa Büyükelçiliği, Fransa’da Master2 ve belli şartlarda Master1 öğrenimi içinyüksek lisansbursu verecektir. Burs tüm alanları kapsar. Öğrenim dili Fransızca veya İngilizcedir (minimum B2 seviyesi). Fransa’daki Fransızca ve İngilizce eğitim veren üniversiteler ve programlara www.turquie.campusfrance.orgadresinden ulaşılabilir. (TEV’e son dosya teslim tarihi 29 Mart 2020)

Detaylı Açıklama ve Başvuru Formu için Tıklayınız.

TEV-Garring Vakfı Danimarka Bursu:

TEV ile Garring Vakfı yüksek lisans öğrenimi için Danimarka Teknik Üniversitesi’nde; (İngilizce) Bilgisayar Sistemleri, Elektrik, Elektronik Haberleşme, Deniz ve Kıyı, PetrolRüzgar Enerjisi, İnşaat, Kimya Mühendislikleri ile Teknik Biyokimya ve Biyoteknoloji alanlarında burs verecektir. (TEV’e son dosya teslim tarihi 15 Ocak 2020)

Detaylı Açıklama ve Başvuru Formu için Tıklayınız.

TEV-Japonya Bursu:

Uluslararası Japon Üniversitesinde (IUJ)yüksek lisansöğrenimi için adaylar IUJ’de İngilizce İşletme Yönetimi (MBA)  ve Uluslararası ilişkiler alanlarında mevcut burs imkanları için başvurabilirler.(TEV’e son dosya teslim tarihi 31 Mart 2020)

Detaylı Açıklama ve Başvuru Formu için Tıklayınız.

Kategori:
42

Yorumlara kapatılmış. Çünkü harekete geçme zamanı.